loading...

मेलीना राई

loading...

नेपाली कला र संकृती क्षेत्रमा पूर्वबाट उदयीमान गायिकाकाे पहिचान बनाउन सफल मेलीना रार्इ अहिले बिभिन्न जिल्लाका सांस्कृतीक कार्यक्रमहरूमा ब्यस्त देखिन्छिन । १२ बर्षकाे बाल्यकालदेखि नै सांगेतिक क्षेत्रलार्इ अाफ्नाे संसार मानेकी गायिका रार्इले लामाे समयकाे मेहनतले पूर्वमा मात्र नभर्इ सिंगाे मुलुकमा अाफुलार्इ सफल गायिकाकाे रूपमा चिनाइसकेकी छिन ।

सुमधुर स्वरकी धनी मेलीनाकाे जिवनकाा भाेगाइहरूमा धेरै उताव चडावहरू अाएपनि उन्ले सांगेतिक क्षेत्रलार्इ कहिल्यै माया मारीनन फल स्वरूप नेपाली संगीत क्षेत्रमा प्रवेश गरेकाे ८ वर्षकाे अवधीमा उन्ले ३०० ( तिन सय )बढी नाम चलेकै गितहरूमा अाफ्नाे सुमधुर अावाज पूकि सकेकी छिन । ५० बढी एल्बममा पनि उनकाे सुमधुर अावाज सुन्न सकिन्छ । यतिबेला भने उनी दाेश्राे एलबम चाडै नै बजारमा ल्याउने तयारीमा जुटेकी छिन । मिलन तमु र सुरज श्रेष्ठले लन्डनमा खिचेका मेलिना राईका तस्विरहरु ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

loading...
थप पढ्नुहाेस्

कालंगा न्युज

कालंगान्युज डट् कम सके जति छिटो छरितो र विश्वासनिय सत्य तथ्य समाचार ल्याएर तपाईको सूचनाको तिर्खा मेट्न अहोरात्र जागा छ । कालंगान्युजले ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कालंगान्युजले कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *