loading...

‘तिमी पुलिस म नि पुलिस’ चलचित्र ‘वीराङ्गना’को पहिलो गीत सार्वजनिक

loading...

असार २९ गतेबाट रिलिजको तयारीमा रहेको चलचित्र ‘वीराङ्गना’को पहिलो गीत सार्वजनिक भएको छ । ‘तिमी पुलिस म नि पुलिस’ बोलको सार्वजनिक गीतमा अभिनेता अनुप विक्रम शाही र अभिनेत्री शिल्पा पोखरेलले पुलिस ड्रेसमा कम्मर मर्काएका छन् ।

दिपक शर्माको संगीत रहेको गीतमा योञ्जक लामा र सहिमा श्रेष्ठको स्वर रहेको छ । गीतमा दिनेश सुवेदीको शब्द  र कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

राज बहादुर सानेले निर्देशन गरेको यो चलचित्रमा शिल्पा र अनुपको अलवा पृथ्वी राज प्रसाई, धिरेन शाक्य, प्रज्वल गिरी, प्रिया रिजाल, धुब्र कोईराला, सुशिल पोखरेल, अंशु थापा, अमृत सापकोटा लगायतका कलाकारले अभिनय गरेका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

loading...
थप पढ्नुहाेस्

कालंगा न्युज

कालंगान्युज डट् कम सके जति छिटो छरितो र विश्वासनिय सत्य तथ्य समाचार ल्याएर तपाईको सूचनाको तिर्खा मेट्न अहोरात्र जागा छ । कालंगान्युजले ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कालंगान्युजले कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।

सम्बन्धित शिर्षक

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *