loading...

युट्युववाट हटाएपछि कर्णालीका कलाकारले निकाले अर्काे त्यस्तै गीत : ‘छैन तेरो भर सरकार, सत्य बोल्छौं छाती खोल्छौं देश निकाला गर’-हेर्नुहोस (भिडियो सहित )

loading...

पशुपति शर्माले गाएको गित युट्युवबाट हटाइएपछि यसरी गर्जिय कर्णालीका कलाकार

पशुपति शर्माले गाएको गित युट्युवबाट हटाइएपछि यसरी गर्जिय कर्णालीका कलाकार#IAmWithPashupatiSarmaगायक पशुपति शर्माको पक्षमा हुनु हुन्छ भने यो भिडियोलाइ सक्दो share गरौ , सारा संसार भरि बस्ने नेपाली माझ पुराउ: २४ घण्टा भित्र १ लाख भन्दा बढी share गरेर दुनियालाइ चकित पारौ |||Please Also Like Our Page For More Update Thank you

Gepostet von Roll Number 3 am Sonntag, 17. Februar 2019

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

loading...
थप पढ्नुहाेस्

कालंगा न्युज

कालंगान्युज डट् कम सके जति छिटो छरितो र विश्वासनिय सत्य तथ्य समाचार ल्याएर तपाईको सूचनाको तिर्खा मेट्न अहोरात्र जागा छ । कालंगान्युजले ताजा र खोजमूलक समाचार, विचार, विश्लेषण र अन्तर्वार्ता निरन्तर सम्प्रेषण गर्दै जानेछ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा कालंगान्युजले कहिल्यै कसैसँग सम्झौता गर्ने छैन ।

सम्बन्धित शिर्षक

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *